Güzelyurt mah. Ertuğrulgazi cd. No: 29/B
Pzt - Cmt : 08:00 - 19:30

Hakkımızda

Yavuz Elektrik

Hakkımızda

Yavuz Elektrik, olarak en nihai amacımız daima müşterilerimizin yanında onlara destek olmaktır. Bu doğrultuda daima bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Taahhüt sektöründe müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılamak, zamanında ve başarılı bir şekilde taahhütümüzü gerçekleştirmek, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve hizmeti sağlamak.    Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak, kaliteli hizmet sunmaktır.

2014 yılında kurulan şirketimiz günümüzde de hala hizmet vermeye devam etmektedir. Üç yıldır aralıksız olarak kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin tercih edilen adresi haline gelmiştir. Şirketin amacı elektrik ve elektronik sistemlerinde gelen talepleri ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre önemli işler yaparak istenilen sistemleri kusursuz olarak kurulumunu sağlamaktadır. Yapılan bütün işlemler hatasız ve kullanıcıya uygun olarak ekonomik şekilde dizayn edilmektedir.

Yapmış olduğu güvenilir ve iyi hizmeti uzun yıllara taşımayı amaç edinmiş olan bir firmadır. Yaptığı işleri zamanında yetiştirmeye ve de en uygun fiyat garantisi şeklinde işler yaparak müşteri memnuniyeti kazanmıştır. En iyi iş gücü ile hizmet verdiğinden dolayı yapılan işler oldukça muazzam bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Günümüze kadar yapmış olduğu her iş gelecekteki yapacağı işleri en mükemmel şekilde olacağına dair teminattır.

→ Elektrik Sistemleri Dizayn ve Proje Gerçekleştirme
→ Elektrik Sistemleri Ekipmanlarının Temini ve Montajı
→ OG/AG Ağları ve Güç Dağıtım Sistemleri
→ Aydınlatma Sistemleri
→ Topraklama ve yıldırımdan korunma sistemleri
→ Bina otomasyon sistemleri (BMS)
→ Endüstriyel otomasyon sistemleri (IAS)
→ Yapısal kablolama ve fiber altyapı ağları (SCS)
→ Telekomünikasyon ve haberleşme sistemleri (TCS)
→ Yangın Algılama ve otomasyonu

→ Programlanabilir logic kontrol sistemleri (PLC)
→ Scada enerji izleme ve kontrol sistemleri
→ Enstrümantasyon ve Kontrol Sistemleri (ICS)
→ Güvenlik Sistemleri
→ Bilgi görüntüleme sistemleri
→ Merkezi Anons ve Saat sistemleri
→ Uydu tv sistemleri (SMATV)
→ Katodik koruma sistemleri
→ Sismik Koruma Sistemleri
→ Çağrı sistemleri (Garson,Hemşire,güvenlik,medical)

0
MEMNUN MÜŞTERİ
0
Başarılı Teknik Destek
0
Bayi ile Ortak Çözüm
0
Başarılı Hizmet
Başlıca Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz ?

Yavuz Elektrik

Diğer Hizmetlerimiz

- Müşterilerimizin

Yorumları

İşlerinin gerçekten ustası konumundalar. Yeni açtığımız mağazamızın elektrik tesisatını firmaya yaptırdık, iş bitene kadar her işi gerçekten haklarıyla yaptılar, kendilerine buradan da teşekkür etmek isterim.

Ahmet Aydınoğlu

Müşteri

Açıkçası beklentimin üstünde iş teslim ettiler. Fiyatları da piyasaya göre gayet normal, ben verilen hizmeti çok beğendim. Aynı şekilde kalmalarını temenni ediyorum. Ayrıca başarılarının devamını dilerim.

Hür Bilişim

Müşteri

Elektrik sistemleri gibi bir çok işinizde güvenle tercih edebileceğiniz bir firma. Uzun süredir tanışıklığımız vardır bunca zaman hiç yanıltmadılar. Herkese tavsiye ederim işini bilerek yapan insanlar arıyorsanız hiç düşünmeyin.

Hülya Turan

Müşteri