Yavuz Elektrik

Aydınlatma Hizmetleri

Apartman ve sitelere ait tüm ortak aydınlatma sistemleri bina içi merdiven daireleri, bahçe etraf aydınlatmaları, havuz alanı aydınlatmaları, kapalı otopark aydınlatmaları, sosyal kuruluşlar için aydınlatma, ampul, yedek parça vb., elektrik alt yapısı mevzusunda tecrübeli, teknik bilgi sahibi olan işletmeler tarafında yapılması ehemmiyet ister. Aydınlatma sistemleri alt yapısı doğru bir biçimde yapılandırılmadığı sürece doğrudan doğruya ölümcül neticeler yaratan bir sistemdir; dolayısıyla bu işi öğrenen sertifikalı işletmeler dışında yapılan müdahalelerde can ve mülk kayıpları yaşanabilir.

Aydınlatma sistemleri ve bu sistemin elektrik alt yapısıdır ve yaşamımızın bırakılmaz gereksinimlerinden birisidir. Aydınlatma ve elektrik alt yapısı yaşamımızın lüzumlu ve çok ehemmiyetli parçası olmasına rağmen, aynı zamanda en önemli risk kaynaklarından da birisidir. Ortak alanlara ait çevre aydınlatmaları ve bu sistemin alt yapısını oluşturan elektrik tesisatlarıyla alakalı her tip önlemlerin alınması bir ferdi sorumluluktur.
anlış proje ve mahsul tercihi kuruluş bütçelerine hasar vermektedir.

Dış mekanların aydınlatması kadar iç mekanların aydınlatması da bir o kadar ehemmiyet taşır. Bu alanlarda konumlandırılan aydınlatma sistemlerinin elektrik alt yapıları doğru projelendirilmeli, dışarda temas edilebilecek şekilde kablo bulunmamalı ve gereksinime uygun biçimde iç aydınlatmayı sağlamalıdır.
Yavuz Elektrik, uzun senelerdir çalıştığı elektrik, aydınlatma sistemleri ve peyzaj işletmeleri ile projelendirme, satış ve montaj, yedek parça tedarikğ, bakım ve onarım hizmetleri yasa, teftiş, mali işler ve can güvenliği mevzularında devamlı iş birliği içerisindedir.

Anlaşma yapılan kuruluşlarda aydınlatma ve elektrik alt yapısının garantisi devam ediyorsa garantili hizmet veren firmalarla yasalar kapsamında iş birliği teftiş yapılmaya devam edilir.

Yavuz Elektrik, 0 (212) 854 34 74 numaralı müşteri hizmetlerine danışarak detaylı aydınlatma sistemleri için hizmet alabilirsiniz.

Apartmanları, dükkanları ve fabrikaları yaşanabilir kılmak, ortak kullanım alanlarında ve makine parkurlarında oluşabilecek her tip kazayı ortadan kaldırmak için Yavuz Elektrik’ e güvenebilirsiniz.

Hemen

Fiyat Teklifi İstiyorum

Hemen şimdi istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifi isteğinde bulunun, müşteri hizmetleri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin. Birlikte çalışmaya başlayalım.

    Hizmet almadan önce, her hizmet hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.